Marketing bezposredni

Marketing bezpośredni

Marketing bezpośredni zorientowany jest na potrzeby Klientów i partnerskie relacje z nimi. To bardzo ważne elementy działalności biznesowej, prowadzące do długofalowej współpracy, korzystnej dla obu stron.

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA
marketing
26/04/2010 12:03
 
Skuteczny marketing bezpośredni
marketing
09/11/2009 17:50

Rozumiemy, że marketing powinien być nastawiony na rezultat. Właśnie dlatego marketing bezpośredni to nasza specjalność. W swojej pracy wykorzystujemy takie rozwiązania, które pozwalają na dokładną ocenę efektów przeprowadzonych działań. David Ogilvy powiedział kiedyś, że na dwa dolary wydane na reklamę, zawsze jeden jest wyrzucony w błoto, tylko nie wiadomo który. Stosując marketing bezpośredni, jesteśmy w stanie udowodnić, że tak nie musi być. Dzięki narzędziom, które stosujemy, możemy dokładnie określić, ile Twoja firma zarobi na przeprowadzeniu danej kampanii reklamowej.

Mierzalność wyników w marketingu bezpośrednim daje nam nie tylko możliwość sprawdzenia zyskowności kampanii reklamowej. Pozwala także na jej optymalizację. Za pomocą testów możemy zbadać, które działania są najbardziej efektywne. Kreujemy w ten sposób kampanie, które zwiększają przychody, przy jednoczesnej kontroli kosztów i utrzymaniu ich na niskim poziomie. Dzięki temu, możesz inwestować w działania marketingowe, które przyniosą Twojej firmie największe zyski.

Ponadto, dzięki marketingowi bezpośredniemu, możesz dotrzeć do Klienta z osobistym komunikatem i otrzymać od niego konkretną „odpowiedź”. To da Ci szansę na poznanie swoich Klientów oraz ich potrzeb i wykorzystanie tych informacji w dalszych kontaktach. Co, z kolei, pozwoli na przedstawianie Klientom ofert, które będą odzwierciedleniem ich potrzeb. Marketing bezpośredni zorientowany jest właśnie na potrzeby Klientów i partnerskie relacje z nimi. To bardzo ważne elementy działalności biznesowej, prowadzące do długofalowej współpracy, korzystnej dla obu stron. Sami wyznajemy tę filozofię.


Nasze usługi:

Panel