Marketing bezposredni

Reklama w prasie

Przeczytanie reklamy prasowej przez konsumenta jest jego wyborem i wymaga od niego skupienia. Jest to idealny moment na skuteczną komunikację i wpłynięcie na decyzje zakupowe czytelnika.

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA
marketing
26/04/2010 12:03
 
Reklama w prasie
marketing
03/02/2010 13:36

Marketing bezpośredni ze swoimi narzędziami doskonale nadaje się do wykorzystania w prasie. Wpływa na to fakt, że prasa jest medium, które wymaga od czytelnika aktywności i poświęcenia uwagi (podobnie jak narzędzia marketingu bezpośredniego). Przeczytanie reklamy prasowej przez konsumenta jest jego wyborem i wymaga od niego skupienia. Jest to idealny moment na skuteczną komunikację i wpłynięcie na decyzje zakupowe czytelnika.

Reklama w prasie, jako narzędzie marketingu bezpośredniego, daje nam sporo możliwości. Przy kilkusettysięcznych, a czasem nawet milionowych nakładach, oraz przy wysokim poziomie sprofilowania mediów drukowanych, reklama w prasie jest solidnym sposobem na dotarcie do określonej grupy docelowej i pozyskiwanie nowych Klientów. Reklama w prasie pozwala nam na testowanie wielu kreacji jednocześnie, albo sprawdzanie, w których regionach kraju produkty będą sprzedawały się najlepiej. Warto jeszcze dodać, że gazety zapewniają szybkie wyniki, dzięki czemu możemy w bardzo krótkim czasie przeprowadzić test. Uzyskane wyniki pomogą nam w przygotowaniu skutecznej wersji finalnej kampanii.

Dobre kontakty z mediami oraz doświadczenie w negocjacjach pozwalają nam na uzyskanie korzystnych warunków finansowych dla Klientów, przy zakupie reklamy. Narzędzia, które najczęściej wykorzystujemy w prasie to: wrzutki, wszywki i strony reklamowe. Mogę być one łączone z innymi narzędziami, które stosujemy. Pozwól nam pokazać sobie, jak możesz zintegrować reklamę w prasie, z innymi działaniami makretingu bezpośredniego.
 

Nasze usługi:

  • Opracowanie strategii dla kampanii
  • Analiza i dobór tytułów prasowych.
  • Wybór formy reklamy.
  • Kreacja i produkcja materiałów.
  • Analiza wyników kmapanii.
  • Oferty pakietowe: prasa + Internet.
Panel