Marketing Bezposredni

Labelzine - On Product Publishing

Labelzine jako narzędzie marketingowe i nowy kanał komunikacji z klientami

Skontaktuj się z naszym ekspertem
marketing
19/05/2011 15:05

Gabriela Bartuszek
tel. +48 501 048 295
tel. +48 22 371 70 35

biuro@marketing-bezposredni.pl

Labelzine jako narzędzie marketingowe i nowy kanał komunikacji z klientami
admin
30/11/2009 15:12

Labelzine to nowe narzędzie marketingowe, które umożliwia odróżnienie się od konkurencji oraz skuteczną komunikację z konsumentem. Jest to mini magazyn, który mieści się w etykiecie produktu i może być z niej wyjęty. To rozwiązanie umożliwia  zamieszczenie „na etykiecie” znacznie większej ilości informacji i treści niż kiedykolwiek wcześniej mogliśmy przekazać na standardowej etykiecie produktowej . Dzięki temu, Labelzine zmienia etykiety w przestrzeń komunikacji z Klientami i pozwala bezpośrednio na nich oddziaływać.

Labelzine, jest źródłem informacji i rozrywki, przez co stanowi atrakcyjną wartość dodaną dla klienta, a dla marketera jest doskonałym narzędziem budowy pozytywnych relacji z konsumentami.

Jest znakomitym narzędziem marketingowym. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasz produkt uatrakcyjnia i wyróżnia produkt na tle innych. Dzięki temu przyciąga uwagę Klientów w punkcie sprzedaży i stymuluje ich do zakupu, co bezpośrednio przekłada się na wzrost sprzedaży. Ponadto, Labelzine pozwala na wykorzystanie innych, dodatkowych źródeł przychodu, które mogą nawet pokryć koszty projektu (np. konkursy, loterie, reklamy, cross-promocje).

 

On Product Publishing
bbronowicz
30/11/2009 15:13

Firma On Product Publishing jest właścicielem innowacyjnej formy etykietowania produktów, która pozwala na produkowanie Labelzine™.

OPP jest obecne w 132 krajach i zrealizowało do tej pory wiele małych i dużych kampanii, dla wiodących przedsiębiorstw, na całym świecie.

Vis-á-vis Marketing Services oraz Dominanta Base & Direct posiadają wyłączność na sprzedaż tego medium na terenie Polski.

 

 

Panel